Belmont PHOT-X IIi

Vysokofrekvenčný intraorálny rtg. prístroj s mikroprocesorom riadeným časovačom

  • voľba vysokého napätia: 60 a 70 kV
  • anódový prúd 3 a 6 mA
  • Veľkosť ohniska: 0,4mm
  • Expozičný čas: od 0,01 do 2,00 sek (36 krokov)
  • voľba: senzor a filmy
  • samostatný časovač – možnosť nezávislej inštalácie do 20m
Belmont PHOT -X Iis

DC konštantný potenciál znižuje mäkké röntgenové lúče absorbované tkanivom pacienta. Napätie a prúd tuby a čas ožiarenia sú ľahko nastaviteľné podľa typu pacienta. To napomáha zabrániť predávkovaniu zbytočným ožiarením.

Ideálny pre digitálny zobrazovací systém (RVG) a film.
Najkratšia doba ožiarenia je 0,01 s a je kompatibilná s akýmkoľvek digitálnym zobrazovacím systémom. Predprogramovaný časovač je voliteľný pre digitálny systém a dva rôzne druhy filmu. Dostupných je celkom 16 rýchlostí filmu.

Ľahké nastavenie hlavice.
Technológia vysokej frekvencie umožňuje ľahkú váhu kompaktu a uľahčuje držanie hlavice. To obsluhe umožňuje vždy presne nastaviť tubu pre reprodukovateľné, vysoko kontrastné röntgenové snímky so skvelou kvalitou obrazu. Ohniskový bod je umiestnený uprostred hlavice, čo umožňuje použitie kratšieho kužeľu.

Jednoduché prispôsobenie Optimálneho radiačného stupňa pre každého pacienta.
Obsluha je ľahké. Vyberte zub, vyberte typ pacienta a stlačte spínač ožiarenia. Voľba dĺžky kužeľu, typu filmu alebo digitálneho senzora, prúd tuby (mA) a napätie tuby (kV). Ručne ovládaný časovač umožní obsluhe prispôsobiť hustotu filmu, nastavenie medzi 0.01 a 3.2 sekundy.