Belmont CREDIA G1

zubne-supravy_belmont_credia-g1_00Nová vzduchom riadená súprava sa vyrába od roku 2014. Tento jednoduchý ale spoľahlivý koncept súpravy je možné doplniť o el. mikromotory a piezo OZK vrátane el. ovládacieho panela s displejom. Týmto sa stomatologická súprava CREDIA G1 stáva porovnateľnou s hociktorou konkurenčnou o triedu vyššie stomatologickou súpravou.

Všetky Belmont kreslá používajú elektro-hydraulický systém, ktorý je od r. 1936, kedy bolo vyrobené prvé hydraulické kreslo, neustále vylepšovaný.
Sú predávané po celom svete vďaka svojej presnosti, hladkému a tichému chodu, výšky záťaže a predovšetkým životnosti. Sú ergonomický navrhnuté tak, aby priniesli komfort pre pacienta aj pre lekára.

Do zubných súprav je integrovaný pneumatický systém ovládania, ktorý je jednoduchý, trvanlivý a nenáročný na servis.
Japonskí výrobní experti zaručujú pri ovládacích ventiloch a ostatného vybavenia presnosť a minimálny servis.

Belmont dodržuje prísnu kontrolu akosti produktov a častí, ktoré sú použité v súprave.

Variabilné polohovanie pri ošetrovaní
So širokým rozsahom polôh kresla je zaistená maximálna podpora praktického pracovného prostredia, ktorá spĺňa všetky požiadavky lekára.

Hladký pohyb a vysoká zaťažiteľnosť

Vysoko kvalitný elektro-hydraulický systém poskytuje hladký pohyb kresla s pacientom až do zaťaženia 200 kg. Prívodná krabica môže byť umiestnená až do vzdialenosti 80 cm od kresla.

Flexibilné a pohodlné polohovanie

Tento model dvojaxiálnej opierky hlavy umožňuje pohodlne si oprieť hlavu aj vysokým pacientom. Flexibilita tohto dvojpohybového systému umožňuje nastavenie komfortného sedenia pre široké spektrum pacientov. Taktiež je možné nastaviť opierku hlavy aj do zadnej strany pre pacientov na vozíčku.

Pohodlie pacienta

Ergonomické sklápanie opierky chrbta podporuje komfort pacienta a prispôsobuje sa prirodzeným pohybom tela.

Ovládanie s voľnými rukami („Hands-free“)

Manuálne „Hands-free“ ovládanie kresla sa uskutočňuje pomocou ovládača, ktorý je umiestnený v zadnej časti základne kresla. Eliminuje sa potreba nožného káblového ovládača a umožňuje jednoduchšie čistenie podlahy v okolí kresla.