NSK - iCare

Prístroj automaticky čistí a maže naraz 4 nástroje. Každý port je možné individuálne nastaviť (každý port má 3 režimy: S, M a L) podľa typu náradia, čím sa zabezpečí precízna údržba.
Porty pre kolienka majú zabudované mikromotory, takže celý cyklus údržby sa prevádza za rotácie. Štvrtý port ma naviac funkciu čistenia a mazania klieštiny (pri otvorených dvierkach). Táto funkcia je veľmi dôležitá, pretože sa predlžuje životnosť rotorčeka z pohľadu klieštiny, ktorý je jeho súčasťou. Vnútorný zásobník oleja má objem 1,2L čo eliminuje časté doplňovanie oleja (predchádzajúci model Care 3 mal iba 200ml).

NSK - iCare+
Plne automatický prístroj na čistenie, mazanie a dezinfekciu turbínok a násadcov

Prístroj vyčistí, premaže a vydezinfikuje naraz 4 nástroje za 13 min. Celá procedúra sa uskutočňuje bez tepelného zaťaženia hodnotného náradia. Kombinácia čistiaceho a dezinfekčného roztoku garantuje zničenie vírusov a baktérii s účinnosťou 99,99%.

Čistiaci roztok „n.clean“ má čistiace, baktériostatické a fungistatické účinky.
Dezinfekčný roztok „n.cid“ má baktericídne (vrátane TB, MRSA) fungicídne(Candida, Albicans) a protivírusové účinky voči vírusom HBV, HIV, HCV, Herpes Simplex, chríprovým vírusom, a Adeno vírusom.
Všetky parametre počas cyklu sa automaticky zapisujú na USB kľúč a pomocou softvéra je možné ich skopírovať a prečítať v PC.

N-Clean
N-Clean je čistiaci roztok pre rotačné nástroje v stomatológii.

Čistiaci prostriedok N-Clean sa chová ako detergent a má bakteriostatické a fungistatické účinky.

Všestranný, preplachovací a čistiaci roztok proti viazaniu proteínov, pre vnútorné čistenie a dekontamináciu čiastočne dutých nástrojov, napr. zubné turbíny, kolienka pred dezinfekciou / sterilizácia

N-Cid
N-Cid je dezinfekčný roztok pre rotačné nástroje v stomatológii.

Dezinfekčný prípravok má baktericídny účinok (vrátane TBC, MRSA), fungicídny (Candida albicans) a ničiaci výrusi (vr. HBV, HCV, HIV), herpes simplex, chrípka (vr. H1N1 + H5N1) a Adeno vírus.

Obsahuje:
Alcohol (ethanol, isopropanol) 60%, CHX, QAC, tert. alkylamines.

Použitie:
Čistenie a dezinfekcia čiastočne dutých nástrojov, napr. zubné turbíny, kolienka pred sterilizáciou.