ZILFOR AURORA

Séria Aurora je priekopníkom celej produkcie nábytku. Predstavuje prirodzenú jednoduchosť a klasiku, a v kombinácii s ostatnými prvkami nábytku je stále moderná a elegantná.
Kvalita všetkých elementov a príslušenstva zaručuje série Aurora ergonómiu, hygienu a praktičnosť vo funkčnom a personálnom prostredí.
Podľa vlastnej voľby je možné použiť laminátovú, sklenenú alebo corian pracovnú dosku.

ZILFOR PRESTIGE

Nábytok série PRESTIGE je perfektnou syntézou štýlu a funkcií.
Prestige s pevnými, kompaktnými a čistými líniami je ideálnym riešením nábytku pre lekára, ktorý požaduje maximálnu funkčnosť vo svojej ambulancii bez toho, aby sa vzdal svojho štýlu.
Počnúc zvýšeným usporiadaním, všetko je navrhnuté tak, aby sa dosiahla jednoduchosť, čistota a perfektná hygiena. Všetky elementy môžu byť rôzne upravené: napr. výberom farby, typom držiakov na zásuvkách, typom pracovnej dosky, všetko tak, aby boli uspokojené všetky, aj tie najextravagandnejšie požiadavky zákazníka.

ZILFOR ELITE

Séria ELITE, to je charakter s eleganciou. Má esenciálne, lineárne a perfektne hranatý dizajn a prirodzene tichý komfort samozatváracieho systému zásuviek. Reprezentuje dokonalú kombináciu vybavenia pre tých, čo chcú pre svoju ordináciu profesionálne riešenie, v ktorom sú perfektne skombinované funkčnosť a elegancia.
Vďaka svojemu lineárnemu tvaru a univerzálnosťou všetkých elementov, je séria ELITE vyhovujúca takmer do každého prostredia.
Pôvodne bola táto séria navrhnutá v kombinácii s pracovnou doskou z materiálu korian, ale rozšírenie o sklenenú pracovnú dosku dáva sérii ELITE ešte ďalší rozmer v elegancii.

ZILFOR ELITE TOUCH

Séria ELITE sa rozšírila o ELITE TOUCH, ktorá sa vyrába v závesnej verzii. Totálna absencia akýchkoľvek podstavcov je perfektným riešením, aby sa mohlo ľahko dosiahnúť perfektné čistenie a hygiena, čo garantuje pôsobivý estetický dojem.
Pre profesionálov, ktorí vyžadujú absolútne lineárne a elegantné tvary, sa ELITE môže stať verziou TOUCH (dotykovou): bez držiakov na zásuvkách a skrinkách s praktickým systémom zatlačenia pre otvorenie dvierok a zásuviek.